Katalozi proizvoda 
U glavnom meniju programa odaberite stavku "Osnovni podaci -> Katalozi proizvoda" ili kliknite na ikonu osnovnog menija "Artikli"
( vidi sliku )
.
"Katalog proizvoda" predstavlja proizvoljno formiranu skupinu artikala i/ili usluga. Svaki katalog može se opciono dodeliti i određenoj grupi artikala. ( vidi sliku )
.
Uz artikal može se odrediti i proizvoljna kombinacija vrednosti dodatnih osobina koja se dodeljuje određenom katalogu. Šifra u katalogu predstavlja redosled artikala/usluga unutar kataloga.
Calculus pravilo
Jedan artikal ili jedna kombinacija dodatnih osobina sa artiklom može se dodeliti u više kataloga.
Trenutno se katalozi koriste samo u pregledu prodaje i nabavke za izveštaj "Raster sa dve osobine i slikama" (filter i sortiranje po katalozima), kao i u specifičnim štampama pojedinih firmi i povezivanju sa web prodavnicama.
Štampani dokumenti
Spisak: Katalog proizvoda


